Žaneta Sadovská,DiS
+420 724 977 430
rehatape@gmail.com

Proč nemáte smlouvu s pojišťovnami?

Získat smlouvu o poskytování zdravotních služeb se zdravotní pojišťovnou je velmi komplikované a v současné době prakticky nereálné. Tím, že nejsme smluvními partnery pojiš’toven nejsme vázáni mnohými omezeními e regulemi a umožňuje nám to se maximálně přizpůsobit požadavkům pacietnů a vyjít Vám co nejvíce vstříc. Ať už se to týká flexibilní ordinační doby nebo dostatečného času na každého pacienta.

S jakým problémem k vám můžu přijít?

Ortopedie: Poskytujeme ambulantní péči v širokém spektru ortopedie a traumatologie. Zaměřujeme se zejména na onemocnění a poúrazové postižení velkých kloubů končetin a na ortopedii nohy. Ošetřujeme děti i dospělé.
Fyzioterapie: Poskytujeme komplexní fyzioterapii pohybového aparátu v preventivní, kompenzační, předoperační a pooperační péči. Již řadu let se věnujeme metodě Kinesiology Taping. Nabízíme předporodní kurzy a specializujeme se na léčbu inkontinencí a léčbu poruch pánevního dna.

Byl jsem ošetřen v jiné ambulanci a chci svůj problém ještě s někým zkonzultovat. Můžu se k vám objednat?

Samozřejmě. Protože nemáme smlouvu se zdravotními pojišťovnami, nemusíte mít obavy z tzv opakovaného vyšetření specialistou stejného oboru. Stačí, když se k nám objednáte a vezmete s sebou svou zdravotní dokumentaci týkající se Vašeho problému.

Nabízíte aplikaci ACP, o co jde? Komu je určeno?

ACP je metoda aplikace určité složky vlastní pacientovy krve do místa obtíží. V praxi to probíhí tak, že pacientovi je odebrána kerv ze žíly podobně jako při běžných odběrech. Poté je krev speciálním přístrojem upracena a separována. Část obsahující krevní destičky je nasáta do speciální stříkačky a injekčně aplikována do místa obtíží. Krevní destičky obsahující vysoký podíl růstových faktorů se v místě aplikace rozpadnou, růstový faktor uvolní a ten pak stimuluje poškozené tkáně k reychlejšímu a lepšímu hojení.
Metoda je vhodná zejména pro podpůrnou léčbu chondropatií (defektů v kloubní chrupavce), tenisového a golfového lokte, bolestech Achillovy šlachy a mnoha dalších postižení.

 

Přidejte se i Vy ke 3 000 spokojených zákazníků.